De Baalse KakkersDE BAALSE KAKKERS
↓
Seizoen 2026-27

Wedstrijden

Uitslagen en de komende matchen van KV Mechelen — thuis en op verplaatsing.

Uitslagen
Croky Cup
KV Mechelen
KASKAS Eupen
5 – 1
Winst
Pro League
KV Mechelen
STVV
4 – 3
Winst
Oefenmatch
KV Mechelen
KARKarpaty Lviv
2 – 3
Verlies
Pro League
Lommel SK
KV Mechelen
0 – 0
Gelijk
Pro League
KV Mechelen
Anderlecht
0 – 1
Verlies
Pro League
KV Mechelen
KVC Westerlo
0 – 4
Verlies
Komende wedstrijden
VolgendePro League
KV Kortrijk
KV Mechelen
23
OKT
20:45
Uit
Pro League
KV Mechelen
KRC Genk
31
OKT
16:00
Thuis
Pro League
OH Leuven
KV Mechelen
07
NOV
18:15
Uit
Pro League
KV Mechelen
Club Brugge
21
NOV
20:45
Thuis
Pro League
CERCercle
KV Mechelen
28
NOV
18:15
Uit
Pro League
KV Mechelen
Union SG
13
DEC
18:30
Thuis
Pro League
SK Beveren
KV Mechelen
19
DEC
16:00
Uit
Pro League
KV Mechelen
SV Zulte Waregem
27
DEC
19:15
Thuis
Pro League
Antwerp
KV Mechelen
16
JAN
20:45
Uit
Pro League
KV Mechelen
Lommel SK
23
JAN
uur t.b.d.
Thuis
Pro League
STVV
KV Mechelen
30
JAN
uur t.b.d.
Uit
Pro League
KV Mechelen
CERCercle
06
FEB
uur t.b.d.
Thuis
Pro League

Stand in de competitie

De stand van KV Mechelen in de Belgische Pro League.

PloegPTNMM+M-M=D+D-
1KAA Gent228701154
2Club Brugge218710194
3Charleroi218710167
4Union208602224
5Anderlecht16852196
6Westerlo1384312017
7KRC Genk1283231612
8Zulte Waregem118332109
9Standard1183321313
10Lommel SK11833299
11SK Beveren98350814
12STVV882421516
13Antwerp782511220
14KV Mechelen68143917
15OH Leuven58152614
16RAAL La Louvière48161818
17KV Kortrijk38170218
18Cercle Brugge38053916
Wie zijn wij

Over de Baalse Kakkers

Wij zijn een hechte bende supporters uit Baal die week na week achter KV Mechelen staat, thuis Achter de Kazerne en op verplaatsing.

Geen zever, gewoon goeie ambiance, een pint en de liefde voor geel-rood. Uit Baal, voor Mechelen.

Malinwa till I die!

Baal · 3128 · KV Mechelen
De Baalse Kakkers3128
Zeg hallo

Contact

Vragen, lid worden of mee op verplaatsing? Laat iets weten.